^elejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Gyereknap 2009

Betűméret növelése

Alaposan előkészített programok sorozatával kezdődött az idei gyermeknap. A tanév során és a héten kapott feladatok összegzésére került sor akadályverseny formájában. Nyolc fős csapatok szerveződtek vegyes korosztályokból. Az ügyességen, logikán kívül tudásra is szükség volt. Az akadályverseny és az életmód vetélkedő győztese egyaránt a lányokból álló Gepárdok csapata lett. A feladatok az egészséges életmód, egészséges táplálkozás témakör köré szerveződtek. Természetesen a szokásos gyermeknapi játékok sem maradtak el. Az idén is volt rókavadászat. A legszemfülesebb Miszlai Laura volt: ő találta meg a fő rókát, ami egy kosárlabdát jelentett számára. Most is sikerült az iskola falát rajzokkal díszíteni rajzverseny keretében. A legszebb rajzokat Arany Dorina, Gyetyinás Pálma, Simora János és Nádasdi Alexandra készítette az alsósok közül. A felsős díjazottak: Arany Betti, Miszlai Laura, Nemes Mónika és Gyenge Petra. Ezúttal is a Pusztaföldváriakat hívtuk focizni. Sajnos most is elpáholtak bennünket, bár ez nem csoda, hiszen ők nyerték meg az  idei kispályás labdarúgó bajnokság megyei döntőjét. A délelőtt végén az óvodásokkal együtt színházi előadást néztek meg diákjaink Tartalmas és izgalmas gyermeknapot sikerült diákjainknak szervezni. Köszönjük a Szülői Közösség segítségét: az anyagi támogatást, a szendvicskészítést. Köszönjük a K.A.F.A alapítvány támogatását, amelyen jutalomtárgyakat  vásároltunk. Köszönöm kollégáim munkáját, ötleteit. Köszönjük Varga Pál dokumentátor tevékenységét.

Köszönet illeti a kardoskúti Általános Iskola pedagógusait - akik e jeles nap alkalmából - a Gyermeknap programjait megtervezték, megszervezték, kivitelezték. Külön köszönjük a Kardoskút Községért Közalapítvány kuratóriumának támogatását.

Szülői Munkaközösség

 

 

Szóljon hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

FacebookTwitter

Copyright 2017  Kardoskút